Udostępnij na Facebook
Dzisiaj jest: 29 Maj 2020    |    Imieniny obchodzą: Magdalena, Teodozja, Maria

Podsumowanie Roku Norwida w powiecie wołomińskim

Kończy się Rok Cypriana Norwida na Mazowszu. Nasze Stowarzyszenie i Zespół Szkół im. Rzeczpospolitej Norwidowskiej ma wielki udział w jego obchodach. Organizowaliśmy VI Powiatowy Konkurs o życiu i twórczości C Norwida (szkoła), imprezę plenerową "IX Vademecum - w korowodzie weselnym rodziców Cypriana Norwida", wystawę Rzeczpospolita Norwidowska, konferencję "Rzeczpospolita w twórczości Norwida". Dzięki staraniom Starostwa Powiatu Wołomińskiego wydana została publikacja przygotowana przez nasze stowarzyszenie "Rzeczpospolita Norwidowska".

Na podsumowanie wszystkich działań w tym przede wszystkim Gminnego Centrum Kultury w Dąbrówce, Stowarzyszenia "AXA" i naszego zapraszamy do Powiatowego Centrum Dziedzictwa i Twórczości w niedzielę 8 grudniaZrealizowane projekty

Warto przeczytać: