Udostępnij na Facebook
Dzisiaj jest: 28 Maj 2020    |    Imieniny obchodzą: Augustyn, Jaromir, Wilhelm

Podsumowanie Roku Cypriana Norwida

Delegacja naszego Stowarzyszenia i Zespołu Szkół im. Rzeczpospolitej Norwidowskiej w Strachówce wzięła udział w podsumowaniu Roku Cypriana Norwida w powiecie wołomińskim.   Uczestnicy obejrzeli prezentację multimedialną podsumowującą działania w ramach obchodów Roku Norwidowskiego  przygotowaną przez Centrum Kultury w Dąbrówce. Odbyła się prezentacja publikacji Rzeczpospolita Norwidowska wydana staraniem i dzięki mecenatowi Powiatu Wołomińskiego opracowana przez nasze Stowarzyszenie.Publikacja zawiera materiały po konferencyjne i z wystawy Rzeczpospolita Norwidowska. To dla nas niezwykle cenna książka. Dziękujemy panu staroście Konradowi Rytlowi za zrozumienie, wsparcie i życzliwość, a Andrzejowi Zbyszyńskiemu za pomoc.

Zaprezentowano również książkę pani Marii Mojzesowicz "Czy można tęsknocie nakazać "zniknij".  Ważna częścią spotkania był koncert przygotowany przez Stowarzyszenie AXA z Rysia.

 Zrealizowane projekty

Warto przeczytać: